Вчителі вдячні своїм учням за увагу

Дата: 07.10.2019 15:53

Карповецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Фото без описуТрощанська школа.

Фото без опису    Завжди приємно, коли діти приділяють увагу своїм наставникам. У кожній зі шкіл ОТГ учні готували свято для своїх вчителів. У Галіївській ЗОШ І-ІІІ ст. діти привітали вчителів сучасним танцювальним флешмобом, у Карповецькій ЗОШ І-ІІІ ст. учні різних класів влаштували захід присвячений вчителю з піснями, танцями та душевними віршами. У Трощанській школі діти віддзеркалили вчителям їхнє життя у школі, продемонстрували дотепні шкільні сценки, дарували пісенні композиції та танці. У Вільшанському ліцеї провели учні разом із вчителями святковий концерт. Стало традицією у День вчителя влаштовувати у школах день самоврядування. Це можливість для дітей відчути себе на момент вчителем.