Новини Житомирської області

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ У ЧАСИ ВІЙНИ

Вже доброю традицією стали зустрічі волонтерів пробації із під облікованими Житомирського РС №10 філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області.

08:40 26.01.2024

Центр обслуговування клієнтів щоденно опрацьовує близько 500 звернень клієнтів Житомирської філії «Газмережі»

З 1 вересня 2023 року у Житомирській області розподіл газу здійснює Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Усі питання щодо розподілу газу клієнти компанії можуть вирішити у Центрах обслуговування клієнтів. Наразі у області працює 17 таких центрів.

11:35 21.12.2023

У Житомирському районному секторі №10 філії Державної установи “Центр пробації” у Житомирській області проведено заняття на тему: "Зміни – рух по спіралі вгору"

23.11.2023 року в.о. начальника Житомирського районного сектору №10 Лілією Фурман проведено заняття на тему: “Зміни – рух по спіралі вгору”.

09:11 24.11.2023

НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОВА СТВОРЕНО ОКРЕМИЙ РОЗДІЛ — «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ»

На виконання розпорядження начальника Житомирської ОВА №478 від 10.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації», на офіційному веб-сайті Житомирської ОВА створено окремий профільний розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися ТУТ.

16:18 26.10.2023