Вільшанський ліцей отримав нові меблі

Комунальний заклад «Вільшанський ліцей» спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради є учасником пілотного проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих від війни регіонах», що реалізується в Україні за кошти ПРООН (Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй) та передбачає допомогу пошкодженим у результаті російської збройної агресії закладам освіти.

16:08 06.02.2024

Оголошено результати ІІІ (обласного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, проведено ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика - щорічний загальнонаціональний захід для підвищення знань з української мови

09:54 21.12.2023

У Вільшанському ліцеї будуть проведені відновлювальні роботи в рамках проекту ПРООН

Сьогодні відбулася приємна та плідна зустріч очільника громади Сергія МЕЛЬНИКА, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігоря КУЧМІЯ та директора Вільшанського ліцею Ігоря ГОПКАЛА із координатором громад по Житомирській області від Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) Георгієм ФЕДОРУКОМ щодо реалізації Проекту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах» у нашій громаді.

11:56 22.06.2023

У Карповецькому ліцеї відбувся навчально-профілактичний захід

Днями чуднівські рятувальники спільно з поліцейськими офіцерами Вільшанської громади та місцевим сімейним лікарем завітали до Карповецького ліцею, де розповіли учасникам руху юних пожежних-рятувальників про різні небезпеки і загрози, з якими може зустрітися молоде покоління у сучасних умовах.

10:08 11.04.2023

До уваги випускників та майбутніх абітурієнтів!

Інформуємо вас, що Громадською організацією "Молодіжна організація "Молоде покоління" спільно з Національним Фестивалем "Код Нації" заплановане проведення марафону зустрічей, на яких експерти у галузі освіти, представники ВНЗ та вступники минулих років допоможуть абітурієнтам 2023 року з’ясувати всі деталі та нюанси вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, проведення НМТ-2023, визначення пріоритетів та значення вагових коефіцієнтів і звісно поділяться дієвими лайфхаками щодо написання мотиваційних листів. Частина зустрічей відбуватиметься у вигляді профорієнтаційних заходів. Активні учасники марафону матимуть можливість отримати невеликі сувеніри від Національного Фестивалю “Код Нації”.

16:12 28.03.2023

Увага! Оголошуємо громадське обговорення!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради повідомляє, що відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу відділу від 30 серпня 2022 року № 24 «Про винесення на громадське обговорення проєктів рішень про зміну типу закладів освіти»  оголошується проведення громадського обговорення проєктів рішення Вільшанської сільської ради «Про зміну типу КЗ «Галіївський ліцей» та «Про зміну типу КЗ «Трощанський ліцей».

08:06 30.08.2022