УВАГА!

Увага! Придбайте дрова завчасно!

Філія «Бердичівське ЛГ» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалювального періоду 2024/2025 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади:

11:22 26.06.2024

Телефони довіри ДСНС

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, Ви можете повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Житомирській області письмово чи особисто за адресою: 10008 м. Житомир вул. Святослава Ріхтера, 33, за допомогою електронного зв’язку відправивши електронне повідомлення на окрему електронну адресу: vukruvach@zt.dsns.gov.ua чи за телефоном (0412) 48-03-47 з 9.00 год. до 18.00 год., з понеділка по п’ятницю.

14:16 25.06.2024

У зв’язку з розробленням містобудівної документації села Вільшанка, відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про стратегічну екологічну оцінку» Вільшанська сільська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту, а саме: «Генеральний план з розробкою плану зонування території с. Вільшанка Вільшанської сільської ради Житомирського  району Житомирської області»

08:02 25.06.2024

Про державну підтримку фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 15.03.2024 №300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

09:06 10.06.2024

ІНФОРМУВАННЯ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА НА ПЕРІОД ДО 2033 РОКУ

Повідомляємо, що оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

13:29 07.06.2024

ІНФОРМУВАННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ОФОРМЛЕННЯ НЕВИТРЕБУВАНИХ (НЕРОЗПОДІЛЕНИХ) ПАЇВ

Вільшанська сільська рада повідомляє, що Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт № 11150 від 04.04.2024 року щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин.

15:51 28.05.2024