Служба у справах дітей Вільшанської сільської ради

Мирослава Олександрівна

Скоржепа -

начальник служби

dity_vilshanky@ukr.net

Про позбавлення батьківських прав

Питання позбавлення батьків батьківських прав регулюється Цивільним та Сімейним кодексами та здійснюється у судовому порядку.

09:07 26.02.2024

Які повноваження комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, має бути створена у кожній громаді.

14:34 08.02.2024

Шукаємо кандидатів у патронатні вихователі

Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Маємо розуміти, що патронат – це не форма сімейного виховання, так як його мета – повернення дитини в сім’ю, або пошук іншої сім’ї для неї, у випадку, якщо повернення неможливе. Також патронат – це офіційне працевлаштування для вихователів та можливість знайти своє покликання. Держава надає можливість кандидатам в патронатні вихователі пройти необхідне навчання, гарантує заробітну плату й кошти на утримання дитини. І, що найголовніше, патронат – це про командну роботу в інтересах дитини, до якої долучені фахівці, які підтримують дитину та працюють з її сім’єю, патронатні вихователі, батьки дитини, аби кожна дитина зберігала своє право на виховання в сім’ї. Отож, якщо ви маєте бажання і можливість подарувати тимчасовий сімейний затишок і любов дитині, тоді патронатне виховання саме для Вас. Станьте професійними тимчасовими батьками для дітей, які потребують допомоги! За детальною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей Вільшанської сільської ради.

14:49 01.02.2024

Як захистити особисту інформацію своєї дитини в онлайн середовищі?

Діти та підлітки є однією з найуразливіших груп у цифровому світі, оскільки активно користуються соціальними мережами й онлайн-платформами. Тож, нехтуючи правилами безпеки, можуть стати потенційними жертвами зловмисників.

14:05 19.01.2024

Надання органом опіки та піклування дозволу на продаж нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина

Нерухоме майно – це земельні ділянки, об'єкти, які розташовані на земельній ділянці та переміщення яких неможливе без їх знецінення і зміни їх призначення (житлові будинки, будівлі, споруди (їх окремі частини), квартири, житлові та нежитлові приміщення).

14:51 18.12.2023