Документна прозорість

Рішення 13 сесії VII скликання

ЗВІТ про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2019 рік

ПАСПОРТ бюджету програми місцевого бюджету на 2020 рік

Звіт про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 2023 рік

Протягом звітного 2023 року робота громади була спрямована на наповнення доходної частини бюджету територіальної громади з метою фінансування всіх заходів і цілей, передбачених основним фінансовим планом- Бюджетом Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.

09:58 23.02.2024

ЗВІТ про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за перше півріччя 2023 року

Протягом першого півріччя 2023 року робота громади була спрямована на наповнення доходної частини бюджету територіальної громади з метою фінансування всіх заходів і цілей, передбачених основним фінансовим планом- Бюджетом Вільшанської сільської територіальної громади  на 2023 рік.

10:14 31.08.2023

ЗВІТ про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за перший квартал 2023 року

Протягом першого кварталу 2023 року робота громади була спрямована на наповнення доходної частини бюджету територіальної громади з метою фінансування всіх заходів і цілей, передбачених основним фінансовим планом- Бюджетом Вільшанської сільської територіальної громади  на 2023 рік.

14:36 01.05.2023