Охорона правопорядку
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04344995/f65686c71eaed37d2bdbbb7103269418.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04344995/ac031d247c9817d5c1352b6bc3340b0a.png)
У разі термінової необхідності отримання допомоги від Національної поліції України ви можете зателефонувати до чергової частини
за телефоном 2 10 02 або 102
Крім того, при наявності мобільного телефону будь-якого оператора України ви можете БЕЗКОШТОВНО за телефоном «102» зв’язатись з територіальним органом Національної поліції України
У Вільшанській громаді запрацювала поліцейська станція
Станція розташована у приміщенні Карповецького старостинського округу та має три кімнати: робочий кабінет дільничного офіцера Руслана Вікторовича Яремчука з кімнатою відпочинку та кабінет ювенального інспектора Надії Володимирівни Петрик, оскільки на території Вільшанської громади зареєстровано 14 сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Також працюватиме група реагування патрульної поліції. Станція має необхідні меблі та техніку.
17:46 16.06.2020