Охорона правопорядку

Фото без описуФото без опису

У разі термінової необхідності отримання допомоги від Національної поліції України ви можете зателефонувати до чергової частини

за телефоном 2 10 02 або 102

Крім того, при наявності мобільного телефону будь-якого оператора України ви можете БЕЗКОШТОВНО за телефоном «102» зв’язатись з територіальним органом Національної поліції України

Поліцейський офіцер Вільшанської громади Віталій Ришівський прозвітував про роботу за І півріччя 2024 року

26 липня 2024 року на черговому засіданні виконавчого комітету ради відбувся звіт поліцейських офіцерів Вільшанської громади про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території населених пунктів за І півріччя 2024 року.

15:20 26.07.2024

У Вільшанській громаді запрацювала поліцейська станція

Станція розташована у приміщенні Карповецького старостинського округу та має три кімнати: робочий кабінет дільничного офіцера Руслана Вікторовича Яремчука з кімнатою відпочинку та кабінет ювенального інспектора Надії Володимирівни Петрик, оскільки на території Вільшанської громади зареєстровано 14 сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Також працюватиме група реагування патрульної поліції.  Станція має необхідні меблі та техніку.

17:46 16.06.2020