З Днем працівників соціальної сфери!

Дата: 03.11.2019 00:53

Фото без описуЩорічно восени, в першу неділю листопада Україна вітає працівників соціальної сфери. Цьогоріч, 3 листопада ми дякуємо вам за важку та плідну працю, яку високо оцінюємо.

Шановні працівники соціальної сфери! День у день ви стикаєтесь з різними сферами життя нашого суспільства та проблемами окремих громадян, ви боретесь з порядком, несете людям надію на краще, даруєте допомогу тим, хто потребує її та сієте у світі милосердя.

Дякуємо вам! Сьогодні всі теплі слова і побажання саме для вас, адже ви цього заслуговуєте. Впевнені, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію. Щиросердно бажаємо вам на професійній ниві терпіння та витримки, міцного здоров’я, мудрості, натхнення. Нехай доброта та професіоналізм ніколи не полишають вас. З професійним святом!

«Життя людини має цінність до тих пір, поки людина може допомагати іншим» (І. Франко).