Проведено захід на тему «Зупинимо насильство разом!»

Дата: 02.12.2019 16:43

02 грудня спеціалісти відділу соціального захисту та у справах дітей Вільшанської сільської ради Мирослава Скоржепа і Мирослава Микитюк спільно з інспектором ювенальної превенції Чуднівського відділення поліції Надією Петрик провели профілактично-інформаційний захід з учнями 7-9 класів КЗ «Вільшанський ліцей» на тему «Зупинимо насильство разом!» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Дітей ознайомлено із поняттям насильства, роз’яснено, які є види насильства із наведенням прикладів з життя, обговорено, що може слугувати причинами насильства в сім’ї, та які його наслідки. Учням наголошено до кого можна і потрібно звертатись у разі насильства або загрози його вчинення. Надія Петрик розповіла, які правові наслідки чекають на кривдника згідно з чинним законодавством. Також у розмові зі школярами вкотре піднято тему булінгу як одного із видів насильства в учнівському середовищі, роз’яснено, яку відповідальність може понести булер (агресор), ознайомлено із національним та закордонним досвідом боротьби з булінгом. Діти були активними й допитливими, наводили приклади з життя, брали участь в обговоренні, переглянули цікаві відеоролики та взяли участь у флешмобі «Стоп насильству».