План проведення тижня правознавства

Дата: 06.12.2019 09:46

Фото без описуЗ 9 по 13 грудня у школах громади проходитиме Всеукраїнський тиждень правознавства. Керівниками закладів надано план проведення заходів. Разом з учнями вчителі проводитимуть Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини», конкурси малюнків, інтелектуальні ігри, квести та турніри «Що? Де? Коли?», «Шляхами прав та обов’язків»,  «Захищаємо права казкових героїв», виховні години «Закон обов’язковий для всіх», «Права дитини – права людини», «Правова абетка», «Подорож у країну прав» та інші, презентація «Конвенція ООН про права дитини», книжкові виставки, які діятимуть протягом тижня, проведення конкурсу та презентацію конкурсних робіт (перегляд короткометражних фільмів, відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини,  наприкінці тижня учні зустрінуться з працівниками правоохоронних  органів.

Виховні уроки та тематичні заходи проводитимуться для учнів різного віку.  Таким чином проведення тижня права запобігатиме дискримінації та насильству в школі.