Завершення звітних зборів. Вільшанка

Дата: 07.03.2020 20:56

У Вільшанці напередодні свята 8 Березня відбувся завершальний публічний звіт діяльності роботи ОТГ за 2019 рік сільського голови Сергія Мельника.

Керівник громади детально розповів про досягнення за рік в населених пунктах ОТГ, велику увагу звернув на адміністративний центр, а саме с.Вільшанка. Багато інформації було уточнено для жителів села. Звіт будь-якої роботи неможливий без запитань, критики та уточнень. Сергій Мельник мудро та професійно давав відповідь на поставленні запитання, відкрито спілкувався з присутніми, радо вислуховував їх. Звичайно, усім не догодиш, проте є надзвичайно вдячні люди у нашій громаді, які щиро раді успіхам, що стосуються рідної місцевості.  Із завершенням зборів кожен для себе взяв щось нове. Приємно, що глядацький зал сьогодні був переповнений, серед присутніх не лише пенсіонери, а й молодь!  Родзинкою цього дня стало вітання Сергія Мельника з прийдешнім Міжнародним жіночим днем – 8  Березня! Жінки прийняли найтепліші вітання та подяки. Щирі слова доповнив приємний сюрприз: усім жінкам у залі подаровано прекрасні квіти.

Після виступу голови громади розпочався святковий концерт присвячений до дня жінок. (ФОТО).

PS.Детальну інформацію (із зазначеними числами та сумами) про виконану роботу у громаді за 2019 рік читайте у наступних новинах.