Сьогодні відзначаємо День охорони праці

Дата: 28.04.2020 11:13

Фото без опису Цьогоріч День охорони праці ми відзначаємо в особливих умовах – в умовах масштабної проблеми не лише нашої держави, а й усього світу – пандемії коронавірусної інфекції.
  28 квітня – добра нагода ще раз привернути увагу суспільства до надважливої проблеми сьогодення, а саме збереженню життя і здоров’я людей праці на кожному робочому місці у трудових колективах підприємств, установ, організацій. Це день тих, хто щодня виходить на робоче місце, перебуваючи в самому епіцентрі проблем нинішніх днів і виконують свої професійні обов'язки – медики, рятівники, фахівці, що забезпечують правопорядок та спокій.

Шановні працівники, роботодавці, колеги та однодумці!
  У цей складний період керівництво Вільшанської сільської ради бажає кожному фахівцю охорони праці доброго здоров’я, бадьорого настрою, міцного духу, справжнього оптимізму і віри на краще майбутнє без проблем, труднощів та загроз здоров’ю.
Бережімо себе, свої родини й всіх, хто поруч.