Земельні ділянки учасникам АТО, ветеранам-пожежникам, афганцям та чорнобильцям

Дата: 03.06.2020 17:04

На позачерговій 15 сесії Вільшанської сільської ради, яка відбулась 29 травня, прийнято рішення про надання та резервування земельних ділянок на території Вільшанської сільської ради Чуднівського району Житомирської області для громадян пільгових категорій, а саме учасникам АТО/ООС, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранам-пожежникам, воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій на територіях інших держав.
  Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок, а саме першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
  З такою метою проведено зібрання у кожному старостинському окрузі громади з громадянами пільгових категорій. Сільський голова Вільшанської сільської ради ознайомив присутніх з рішенням сесії, повідомляв про порядок надання земельних ділянок та умови їх отримання, спілкувався з присутніми, відповідав на питання та давав уточнення й пояснення, що стосуються обговорюваної теми.
  На розгляд сесії винесено 44 питання. Серед яких ті, що стосуються зміни до сільського бюджету, про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської громади, ряд питань, що стосуються землеустрою та інші.