9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 11:24

Культура об’єднує різні покоління й суспільство в цілому своєю піснею, музикою, красним словом, мистецтвом. Клубні працівники, бібліотекарі, викладачі школи мистецтв, майстри народної творчості, аматори сцени своєю кропіткою працею щоденно плекають джерело духовності, правди та краси. Ваша праця завжди має відображення: кожен знаменний та професійний календарний день стає яскравим, дивовижним, неповторним, колоритним завдяки вашій невичерпній енергії. Низький уклін вам за вашу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.
  Шановні працівники культури, народні митці й майстри, аматори, усі, хто намагається реалізувати себе як особистість через творчість! Щиро дякуємо вам за життя та розвиток культури у Вільшанській громаді!
  Щиро бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Зичимо залишатись вірними представниками культури рідного краю при міцному здоров’ї!