Відбулась позачергова сесія сільської ради
7 грудня, у День місцевого самоврядування в Україні, проведено позачергову сесію Вільшанської сільської ради за участю 19 депутатів (з 22 обраних) та внесено зміни до сільського бюджету.
Депутатами прийнято та розподілено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, для яких організоване інклюзивне навчання. Всього до кінця поточного року виділено 10,8 тис. гривень на проведення корекційно-розвиткових занять та 33,2 тис. гривень на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.
Також на сесії прийнято з державного бюджету кошти на придбання дезінфікуючих засобів захисту учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти у розмірі 80,4 тис. гривень.
У різному депутати обговорили можливість виділення коштів депутатам ради на виконання депутатських повноважень у разі перевиконання сільського бюджету. Було запропоновано розглянути дане питання при формуванні та затвердженні бюджету на 2021 рік.