І семестр 2020-2021 навчального року закінчили весело!

Дата: 24.12.2020 15:43

Весело, цікаво і пізнавально зустріли 2021 рік учні КЗ " Вільшанський ліцей".
Для 5 - 6-А класів, 6-б - 7 класів відбувся новорічний квест "У пошуках скарбів Діда Мороза". На 5 станціях-зупинках учні навчалися акторському мистецтву, відгадували  загадки і кросворди, співали  новорічні пісні і щедрівки, читали вірші і промовляли своє ім'я  навпаки. По закінченню квесту усі отримали солодкі подарунки і привітання від Діда Мороза і Снігуроньки.
Учні 8-9, 10-11 класів здійснили віртуальні подорожі країнами світу і дізналися, як святкують новорічні свята у Швеції, Іспанії, Японії, Італії.
Для цього кожен клас підготував свою відеопрезентацію. Також співали пісні, брали участь у конкурсах і розвагах.
Маємо сподівання, що наступний рік принесе нам менше несподіванок і більше приємних вражень.
З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!