Відбулась онлайн-нарада

Дата: 14.01.2021 14:25

Сьогодні, 14 січня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко спільно із заступником Віктором Градівським та керівниками профільних структурних підрозділів провели онлайн-нараду з представниками райдержадміністрацій та територіальних громад Житомирської області.

Учасники заходу розглянули ряд важливих питань (серед яких організація надання соціальних послуг і адміністративних послуг соціального характеру громадами та розбудова мережі служб у справах дітей) та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

Від Вільшанської сільської ради участь у нараді взяли: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк, начальник відділу соціального захисту населення Катерина Фурманчук та т. в. о. начальника служби у справах дітей Мирослава Скоржепа.