Відбулась нарада з працівниками сільської ради

Дата: 19.04.2021 14:52

Сьогодні, 19 квітня, сільський голова Сергій Мельник та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провели щотижневу нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів сільської ради.

Фото без описуКерівники відділів ради доповіли про роботу, проведену протягом минулого тижня по напрямках своєї діяльності та озвучили плани і завдання на поточний тиждень.

Валентина Володимирівна вкотре наголосила на дотриманні трудової та виконавської дисципліни, субординації та відповідальному ставленні посадових осіб до завдань і доручень, повідомила, що найближчим часом заплановано провести чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, тому необхідно підготувати матеріали з питань, які розглядатимуться членами виконкому.

Фото без описуНа даний час триває підготовка рішень шостої сесії ради, яка відбулась на минулому тижні (рішень прийнято аж 426!), адже рішення із земельних питань необхідно якнайшвидше направити заявникам, зміни до сільського бюджету мають пройти відповідну експертизу тощо.

Протягом поточного тижня заплановано провести роботи з благоустрою у Вільшанці: прибирання сміття у громадських місцях, побілку дерев, прибирання на сільському кладовищі.

Сподіваємось, що погодні умови сприятимуть втіленню запланованого, а місцеві жителі активного долучатимуться до прибирання села, в якому вони мешкають.