Вітання ветерану війни

Дата: 11.05.2021 17:04

У День Перемоги для ветеранів Другої світової війни Чуднівщини лунали слова подяки та вітань від місцевої влади, громадськості, рідних.

Час невблаганний… Один за одним відважні учасники найстрашнішої війни минулого століття відійшли у вічність.

На даний час на території Вільшанської громади проживає один ветеран, що брав участь у бойових діях під час Другої світової війни – Бонарик Володимир Семенович, 1927 року народження, житель села Кілки.

У День перемоги над нацизмом поважного ветерана відвідали сільський голова Сергій Мельник, депутат сільської ради Тамара Співак та помічник депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака Анастасія Кравчук, віддавши герою шану, висловивши вітання і слова подяки за мирне небо, та вручивши подарунки.

Володимир Бонарик ще у зовсім юному віці пройшов війну, брав участь у запеклих боях, дійшов до Берліна. У післявоєнний час став батьком, згодом дідусем та прадідусем. Не дивлячись на поважний вік, захоплюється технікою – частенько його можна побачити за кермом мотоцикла, не раз ветеран виручав односельців, підвозивши їх у Чуднів чи інші сусідні села. Володимир Семенович має чуйне серце, у свої 94 роки веселий, активний та життєрадісний.

Зичимо ветерану міцного здоров’я, добра і затишку в оселі!