Відбулась дев’ята сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 26.06.2021 15:07

Вчора, 25 червня, під головуванням сільського голови  Сергія Мельника відбулося засідання 9-ої сесії 8-го скликання Вільшанської сільської ради.

Фото без описуУ роботі сесії взяли участь 15 депутатів з 22 обраних, старости сіл громади, а також начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький, начальник фінансового відділу ради Світлана Ліпкус, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій, керуючий справами виконкому Валентина Ратошнюк та спеціалісти із земельних питань відділу «Спеціалісти ради» Сергій Дзюбанчук та Олександр Комашевський.

Фото без описуНа сесію не з’явились депутати: Іван Петрик, Олександр Шах, Володимир Лисак, Валентина Соколюк, Сергій Передрій, Зінаїда Сагановська та Олександр Гонишнюк.

Депутатами та сільським головою розглянуто, обговорено та проголосовано понад 200 питань відповідно до порядку денного, які напередодні були опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій:

• про внесення змін до сільського бюджету;
  • про встановлення ставок та пільг земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставок єдиного податку та транспортного податку;
  • про внесення уточнень у назвах вулиць;
  • про затвердження розпоряджень сільського голови;
  • про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель;
  • про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель;
  • про затвердження експертного звіту земельних ділянок;
  • про ліквідацію Маловолицького ЗДО;
  • про продаж земельних ділянок;
  • про виключення з переліку ІІ типу майна;
  • про виділення матеріальної допомоги жителям громади;
  • про вилучення земельних ділянок;
  • про внесення змін до рішень сесій;
  • про надання дозволів на розроблення технічної документації та проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;
  • про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;
  • про передачу у власність земельних ділянок (паїв);
  • про затвердження проектів землеустрою із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;
  • про відмови у наданні дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.