Проведено чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 20.09.2021 13:17

Сьогодні, крім інших важливих заходів, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради під головуванням сільського голови Сергія Мельника.

Фото без описуЧленами виконавчого комітету, згідно з порядком денним,  розглянуто 9 питань:

• про перерозподіл коштів бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;
  • про роботу закладів культури Вільшанської сільської ради;
  • про роботу  Трощанського закладу дошкільної освіти «Сонечко»;
  • про надання дозволу органу опіки і піклування на дарування нерухомого майна малолітній дитині;
  • про участь батька у вихованні малолітньої дитини;Фото без опису
  • про роботу адміністративної комісії сільської ради;
  • про план роботи виконавчого комітету Вільшанської сільської ради на ІV квартал 2021 року;
  • про видалення зелених насаджень на території населених пунктів територіальної громади;
  • про благоустрій населених пунктів.

Фото без описуКрім членів виконавчого комітету, участь у засіданні взяли головний спеціаліст фінансового відділу ради Тетяна Весельська, начальник служби у справах дітей Мирослава Скоржепа, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій, директор Трощанського ЗДО «Сонечко» Марія Самунь.

По кожному питанню в результаті обговорень прийнято рішення відповідно до вимог законодавства та компетенції.