ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ СТАВИЩЕ – БРУСИЛІВ – ПОПІЛЬНЯ

Дата: 27.09.2021 09:53

Фото без описуПро це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.

Йдеться про ділянку на км 43+500 – км 47+600, що у селі Квітневе, Корнинська об’єднана громада. Ремонт автошляху виконується у рамках президентської програми «Велике будівництво».

На сьогодні вже виконано:

фрезерування існуючого покриття;

земляні роботи;

влаштовано основу із органо-мінерального матеріалу;

влаштовано нижні шари покриття з асфальтобетонної суміші;

верхній шар покриття з асфальтобетонної суміші.

Наразі завершуються роботи з безпеки руху, укріплення узбіч.

За інформацією САД у Житомирській області, на автодорозі Т-06-11 також передбачено провести капітальний ремонт мосту через річку Ірпінь у смт Корнин на км 38+596 та поточний середній ремонт дорожнього покриття на ділянці км 16+700 – км 36+420.

Довідково. Автошлях Т-06-11 – автомобільна дорога загального користування територіального значення у Житомирській області. Пролягає через населені пункти: Ставище, Високе, Костовці, Брусилів, Морозівка, Соловіївка, Турбівка, Корнин, Корнинське, Квітневе, Попільня. Загальна довжина – 57,2 км.

Підрядник, який проводить ремонт ділянки на км 43+500 – км 47+600: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».