І знову про дороги… І про благодійність!

Дата: 12.11.2021 09:03

Інформуючи Вас про ремонт доріг комунальної власності, хочемо розповісти про співпрацю та дружбу, перевірену роками.

Фото без описуНадзвичайно приємно і радісно, коли до проведення благоустрою у населених пунктах громади, зокрема і до ремонту доріг, долучаються місцеві підприємці – технікою, робочою силою, порадами, фінансами.

З чого усе почалося?

«Першопрохідцем» серед бізнесменів-меценатів громади по праву можемо назвати Івана ПІДГРУШНОГО – керівника СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів». Адже починаючи ще з 2017 року, у рамках соціального партнерства, за фінансування підприємства поступово проводилось асфальтування вулиці Миру у Карпівцях – однієї з центральних вулиць населеного пункту, яка веде до сільського кладовища. Якісне асфальтне покриття – комфорт для водіїв і пішоходів та окраса для села.

Фото без описуБезмежно вдячні Івану Володимировичу та в його особі СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів» за щирість, безкорисність, вагому допомогу, підтримку та чудовий приклад. Адже вслід за аграрієм, на прохання сільського голови, гарну ініціативу підтримали й інші підприємці-партнери громади.

Зичимо, щоб усі Ваші добрі вчинки, турбота та фінансова підтримка повертались до Вас сторицею – міцним здоров’ям, добробутом у родині, успіхом у справах, вірними друзями поруч!