У Житомирському районному секторі №10 філії Державної установи “Центр пробації” у Житомирській області проведено бесіду для підоблікових з представником ГО «Міжнародна місія Відродження»

Дата: 21.12.2021 10:55

21 грудня 2021 року на базі  Житомирського районного сектору №10 філії Державної установи “Центр пробації” у Житомирській області волонтером пробації Олександром Діденком, який є представником ГО «Міжнародна місія Відродження» проведено ознайомчу бесіду з підобліковими з метою та основними напрямками роботи даної організації у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації.

Наталія МИКУЛЬСЬКА

Начальник Житомирського районного сектору №10