Відбулося розширене засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

Дата: 13.01.2022 23:51

Сьогодні, 13 січня, сільський голова Сергій Мельник провів перше у 2022 році засідання виконавчого комітету.

Засідання було розширеним: до участі у розгляді питань були запрошені також депутати Вільшанської сільської ради.

Членами виконавчого комітету спільно з представниками депутатського корпусу розглянуто звернення щодо передачі в оренду приміщень комунальної власності, які надійшли від КНП «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чуднівської міської ради та ТОВ «SuperЛікар».

В результаті обговорень члени виконавчого комітету прийняли рішення «Про забезпечення доступності та стан медичного обслуговування жителів Вільшанської громади».

Крім того, у зв’язку із кадровими змінами, внесені зміни у рішення виконавчого комітету від 11 грудня 2020 року № 52 «Про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку та призначення особи, яка буде виконувати ці обов’язки в період відсутності відповідальної особи».