ТОВ «Житомиргаз Збут»: енергоресурси необхідні бізнесу для поновлення роботи

Дата: 30.05.2022 11:44

Фото без описуТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», продовжує забезпечувати бізнес-клієнтів природним газом та електричною енергією. Попри війну компанія намагається підтримувати підприємців, аби вони мали змогу відновлювати роботу та спільно працювати на підтримку економіки України.

«У квітні реалізували для потреб бізнесу 147 тисяч кубометрів газу та 1,2 мільйона кіловат-годин електроенергії. Менеджери компанії завжди на зв’язку з клієнтами, а під час війни тим паче. Хтось призупиняв свій бізнес, хтось навпаки переживав про те, аби не було проблем із отриманням енергоресурсів», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

У березні-травні ТОВ «Житомиргаз Збут», як постачальника електроенергії, обрали нові бізнес-клієнти з Житомира, Новограда-Волинського, Коростеня та Овруча.

«Сьогодні бізнесу як ніколи потрібна підтримка та допомога. Впевненість у безперебійному постачанні газу та електроенергії – важлива складова для відновлення роботи. Наші клієнти ще й можуть розраховувати на знижки в залежності від обраного варіанту оплати за ресурс», – наголошує Олена Благодарська.

Для клієнтів, які не мають боргів, ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує знижки в залежності від способу оплати:

• газ -5% при подекадній оплаті та -10% при передоплаті;
  • електроенергія -1% при подекадній оплаті та -2% при передоплаті.

Детальніше про умови співпраці та вигідні пропозиції за телефоном: (067) 323 63 50.

ТОВ «Житомиргаз Збут» постійно працює над тим, аби клієнти були забезпечені енергоресурсами вчасно та повному договірному об’ємі. Щиро дякуємо усім, хто розраховується вчасно та без нагадування!

Разом до Перемоги!