Біль і сльози: у Галіївці попрощались із захисником України Вадимом Чекальським

Дата: 23.06.2022 15:53

Фото без опису22 червня Вільшанська громада попрощалась із загиблим Героєм ВАДИМОМ ЧЕКАЛЬСЬКИМ, який віддав своє життя за Україну.

Вадим Миколайович Чекальський народився 9 березня 1997 року у селі Мала Волиця. На жаль, дитинство нашого земляка не було безхмарним. Вадим у ранньому віці залишився без батьківського піклування, його виховувала бабуся, а згодом тітка. Юнак навчався у Маловолицькій ЗОШ І-ІІ ступенів, пізніше – у Галіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фото без описуПісля закінчення 9-го класу Вадим Чекальський вступив до ПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва і сервісу» та здобув професію столяра.

У 2017 році Вадим підписав контракт на службу у Збройних силах України у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Брав участь в операції об’єднаних сил у прикордонних областях України.

Того ж року він став батьком, а у 2020 році одружився.

Фото без опису18 червня 2022 року Вадим Миколайович Чекальський загинув в результаті ворожого артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі міста Торецьк Бахмутського району Донецької області.

Без батька залишився маленький син, без чоловіка дружина, без дорогої людини велика родина…

Загиблого Героя у рідному селі зустрічали зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та на колінах. Віддати належну шану та провести в останню путь захисника зібрались рідні та близькі, односельці та жителі сусідніх населених пунктів, представники місцевої влади, військовослужбовці, громадськість, духівництво.

Дякуємо Вадиму за велику ціну, котру він заплатив у цій жорстокій війні з російським агресором, ціну власного, такого молодого, життя.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким, усім, хто його знав.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!