Як уберегтися в інформаційному просторі та від сексуального насильства в умовах війни

Дата: 07.07.2022 14:05

Фото без описуЗ початком бойових дій на території нашої країні життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно. Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан – додаткові умови для здійснення злочинної діяльності. Тому науковцями Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса було розроблено пам’ятки, в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень, зокрема: «Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану» та «Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни)».

Сподіваємось, що наведені рекомендації стануть у нагоді і сприятимуть боротьбі зі злочинністю навіть у таких складних життєвих умовах, як період воєнного стану.

Пам’ятка «Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану?»

Пам’ятка «Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни)"

QR-код для завантаження матеріалів на мобільний пристрій: