Увага! Оголошуємо громадське обговорення!

Дата: 30.08.2022 08:06

Фото без описуВідділ освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради повідомляє, що відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу відділу від 30 серпня 2022 року № 24 «Про винесення на громадське обговорення проєктів рішень про зміну типу закладів освіти»  оголошується проведення громадського обговорення проєктів рішення Вільшанської сільської ради «Про зміну типу КЗ «Галіївський ліцей» та «Про зміну типу КЗ «Трощанський ліцей».

Громадське обговорення проводиться в режимі онлайн. Долучайтесь до громадського обговорення, надсилаючи Ваші думки та пропозиції щодо зазначених проєктів рішень на електронну адресу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради vilshanka_osvita_molod_sport@ukr.net, або поштою за адресою: 13224, Житомирська область, Житомирський район, с. Вільшанка, вул. Короченська, 2, відділ освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради.

Враховуючи введення в Україні воєнного стану, рішення про проведення громадського обговорення безпосередньо в населених пунктах Галіївка та Троща буде прийматися окремо, про що буде повідомлено додатково.