НАЗАВЖДИ 23...

Дата: 03.03.2023 09:32

Фото без описуСьогодні, 3 березня, 32 роки від дня свого народження мав би відзначати Олександр Олександрович КРАСНОГОЛОВЕЦЬ, наш героїчний земляк.

Народився Олександр 3 березня 1991 року в селі Мала Волиця. Закінчив місцеву школу.

З квітня 2011 по квітень 2012 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Служив у 138-й зенітній ракетній бригаді Повітряних сил Збройних Сил України (військова частина А4608, місто Дніпропетровськ (нині - Дніпро)).

Після армії працював різноробом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Камоміла» у селі Мала Волиця.

Фото без опису29 серпня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 30-ій окремій гвардійській механізованій бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0409 (польова пошта В2731), місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З осені 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник боїв за місто Дебальцеве Донецької області.

17 лютого 2015 року солдат Олександр Красноголовець загинув під час артилерійського обстрілу села Кам’янка Артемівського (нині - Бахмутського) району Донецької області поблизу міста Дебальцеве Донецької області.

22 лютого 2015 року похований на кладовищі у рідному селі.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (22.09.2015- посмертно).

Залишилися сестри, племінники, тітка, дядько.

Шануємо. Пам'ятаємо!