Перші роковини з дня загибелі Героя

Дата: 21.03.2023 11:44

Рік тому у нашу громаду прийшло непоправне горе – чорна звістка про трагічну загибель у горнилі війни земляка, карпівчанина, який мужньо боронив Україну від ворога, Михайла Кузніцова.

Фото без описуМИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ КУЗНІЦОВ народився 12 грудня 1983 року в селі Карпівці у дружній багатодітній родині. Батько був трактористом, мати - дояркою. Закінчив Карповецьку загальноосвітню школу, відслужив строкову службу у прикордонних військах. Працював у Романівському лісгоспі.

Михайло Анатолійович був добрим і життєрадісним, мав веселу вдачу. Власну сім'ю створити не встиг, тому всю свою любов і турботу віддавав племінникам.

Коли на Батьківщину 24 лютого 2022 року віроломно напав безжальний і підступний ворог, Михайло Кузніцов відразу став до лав захисників та обороняв Україну у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Брав участь у жорстоких боях на Донбасі.

17 березня 2022 року Михайло востаннє вийшов на зв'язок із рідними...

Таке коротке і героїчне життя Захисника трагічно обірвалося від кривавих рук російських фашистів 21 березня 2022 року.

29 березня 2022 року Михайла поховано на кладовищі у рідному селі.

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України № 320/2022 від 7 травня 2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Михайла Анатолійовича Кузніцова нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним Героя, всім його близьким, побратимам.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!