Розпорядження сільського голови про скликання чергової 19 сесії

від 01 лютого  2022 року        № 8

Про скликання  чергової

дев’ятнадцятої  сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову дев’ятнадцяту  сесію сільської ради восьмого скликання  18 лютого 2022 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади  за 2021 рік.
  3. Про звіт сільського голови про роботу виконавчих органів ради та здійснення ними державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності у 2021 році.
  4. Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Вільшанської сільської ради та затвердження його у новій редакції.
  5. Про внесення змін до структури апарату Вільшанської сільської ради та її виконавчого комітету.
  6. Про внесення змін до штатного розпису  Трощанського ЗДО «Сонечко» та Галіївського сільського клубу.
  7. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2022 рік.
  8. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню орендної плати.
  9. Про затвердження умов оренди комунального майна Карповецької амбулаторії загальної практики та сімейної медицини.
  10. Про надання дозволу ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» на розміщення телекомунікаційного обладнання на території сільської ради.
  11. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.
  12. Про заключення договору оренди земельної ділянки.
  13. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.
  14. Про внесення змін до рішень Вільшанської сільської ради.
  15. Про вилучення земельних ділянок.
  16. Про передачу в оренду земельних часток (паїв).
  17. Про передачу в оренду земельної частки (паю) ПАФ «ЛАН».
  18. Про передачу у власність земельних ділянок (паїв).
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.
  20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
  21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості на території Вільшанської сільської ради.
  22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості на території села Вільшанка.
  23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).
  24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки комунальної власності.
  26. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо поділу земельної ділянки та зміни цільового призначення.
  27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах с.Галіївка.
  28. Щодо функціонування закладів первинної медичної допомоги на території Вільшанської громади.
  29. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК