Розпорядження сільського голови про скликання чергової 26 сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06.02.2023                                         с. Вільшанка                        № 10

Про скликання чергової двадцять

шостої сесії сільської ради

Відповідно  до пункту частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»  скликати  чергову двадцять шосту сесію сільської ради восьмого скликання  15 лютого 2023року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2022 рік.
  2. Про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Вільшанської сільської ради у 2022 році
  3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  4. Про програму підтримки та розвитку комунальної установи «Трудовий архів Чуднівської міської ради» на 2023 – 2025 роки.
  5. Про програму розвитку Чуднівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків на 2023 рік.
  6. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт із заміною дерев’яних віконних блоків на енергоефективні в КЗ «Карповецький ліцей».
  7. Про затвердження рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.
  8. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  9. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської територіальної громади
  10. Про надання дозволу на розміщення інфраструктури для встановлення телекомунікаційного обладнання.
  11. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації, що перебувають  у комунальній власності Вільшанської сільської ради та підлягають приватизації.
  12. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню орендної плати.
  13. Про затвердження умов оренди комунального майна.
  14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки промисловості загальною площею 0,8815 га.
  15. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.
  16. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.
  17. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки.
  18. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги (аукціон).
  19. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с.Кілки.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
  22. Про затвердження документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  23. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК