Розпорядження сільського голови про скликання чергової 28 сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17.05.2023                                        с. Вільшанка                               № 21

Про скликання чергової двадцять

восьмої сесії сільської ради

Відповідно  до пункту частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»  скликати  чергову двадцять восьму сесію сільської ради восьмого скликання 30 травня 2023 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії внести наступні питання:

1. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки.

2. Про внесення змін до Програми соціального, економічного та культурного розвитку Вільшанської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року.

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

5. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.

6. Про встановлення ставок та пільг земельного податку на території Вільшанської сільської ради.

7. Про затвердження розпорядження сільського голови.

8. Про передачу майна.

9. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що розміщене на території Вільшанської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,2144 га за межами населеного пункту с. Кілки.

11. Про надання дозволу на проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Вільшанської сільської ради.

12. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 07 грудня 2022 року № 2591.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Житомиробленерго».

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території с. Галіївка з подальшою передачею в оренду.

17. Про передачу земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності в користування на умовах оренди гр. Скороході Т.А.

18. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської територіальної громади.

19. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                                           Сергій МЕЛЬНИК