Ваша безпека у ваших руках!

Дата: 26.10.2023 11:52

Фото без описуВажко уявити наше життя без використання побутових газових приладів — майже в кожній оселі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Проте, використання газу вимагає уважного ставлення.

Для попередження пожежі виконуйте основні вимоги:

• забороняється користуватися несправними газовими приладами чи викори­стовувати їх не за призначенням.

• не можна залишати без нагляду справні газові прилади, необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяг не загасив полум'я.

• якщо газ потрапив у повітря приміщення, негайно слід закрутити кран подачі газу і провітрити приміщення.

• категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками.

• не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо.

При виявленні запаху газу:

• ні в якому разі не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню;

• не вмикайте світло та будь-які електроприлади;

• не користуйтеся електродзвінками квартир;

• не використовуйте телефони з дисковими номеронабирачами;

• негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани на плиті;

• відчиніть вікно і двері, створивши протяг для провітрювання приміщення;

• викличте аварійну службу за  телефоном 104.

Виявивши несправності у газових приладах, терміново звертайтесь до управління газового господарства, аби не наражати себе і оточуючих на небезпеку!