Протокол проведення співбесіди

Житомирського району Житомирської області

ПРОТОКОЛ № 02 / 2023

від 15 вересня 2023 року

проведення співбесіди по відбору претендента на зайняття вакантної

посади спеціаліста І категорії відділу земельних

відносин та агропромислового розвитку

апарату Вільшанської сільської ради та її виконавчого комітету

ПРИСУТНІ :

Сергій МЕЛЬНИК – сільський голова

Лариса ЛЕВКОВСЬКА - секретар ради

Олександр БАЛІЦЬКИЙ – начальник відділу кадрового та правового забезпечення

Оксана МЕЛЬНІЧУК – головний спеціаліст з кадрового забезпечення

Сергій ДЗЮБАНЧУК – начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку

Фото без описуПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1.Розгдяд документів претендентів на зайняття вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин та агропромислового розвитку апарату Вільшанської сільської ради та її виконавчого комітету в умовах воєнного стану без конкурсного відбору відповідно до частин п’ятої та шостої статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”.

2.Проведення співбесіди на зайняття вакантної посади.

СЛУХАЛИ:

Начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр БАЛІЦЬКИЙ поінформував, що відповідно до частин п’ятої та шостої статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” у період дії воєнного стану особи призначаються на посади в органи місцевого самоврядування без конкурсного відбору, що 13 вересня 2023 року було розміщено оголошення на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин та агропромислового розвитку апарату Вільшанської сільської ради та її виконавчого комітету.

Головний спеціаліст з кадрового забезпечення Оксана МЕЛЬНІЧУК ознайомила присутніх з тим, що для участі у співбесіді необхідні документи подала Мулярчук Ольга Миколаївна, а саме: заяву, заповнену особову картку, документи, що підтверджують наявність у неї громадянства України, відповідної освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства.

Начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр БАЛІЦЬКИЙ повідомив,  що у період дії воєнного стану сільський голова може призначати осіб на посади без конкурсного відбору, дані особи не можуть бути переведені на посади в органах місцевого самоврядування, дані особи подають декларацію особи, передбачену Законом України «Про запобігання корупції» та документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такі документи не були подані ними раніше. Особи призначені на посади в органах місцевого самоврядування без конкурсного відбору призначаються на посаду до дати призначення на цю посаду переможця конкурсу або до дати закінчення дванадцятимісячного строку  після дати припинення або скасування воєнного стану.

Начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Сергій ДЗЮБАНЧУК зачитав вимоги до кандидата : вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра; стаж роботи відповідного напрямку в державній службі, в органах місцевого самоврядування або в інших сферах управління не менше 3 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування, правил ділового етикету; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; висока працездатність, комунікативні та аналітичні здібності.

Під час співбесіди перевірилися знання, кандидатом на посаду, Конституції України, законів України: «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також законодавства з урахуванням специфіки повноважень відповідної посади.

ВИРІШИЛИ :

Рекомендувати сільському голові Вільшанської сільської ради Сергію МЕЛЬНИКУ призначити Мулярчук Ольгу Миколаївну на посаду спеціаліста І категорії відділу земельних відносин та агропромислового розвитку апарату Вільшанської сільської ради та її виконавчого комітету в умовах воєнного стану без конкурсного відбору.

Сільський голова                         _______ Сергій МЕЛЬНИК

Секретар ради                                 _______Лариса ЛЕВКОВСЬКА