Рішення сесії

Дата: 04.04.2024 09:24

2888

Про звіт старости Карповецького старостинського округу Ковальчука О.Д.

2889

Про звіт старости Волосівського старостинського округу Сімашка Д.П.

2890

Про звіт старости Трощанського старостинського округу Мельник Т.П.

2891

Про звіт старости Галіївського старостинського округу Снігура А.В.

2892

Про звіт старости Маловолицького старостинського округу Гонишнюк М.А.

2893

Про Програму підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, сімей зниклих безвісти військовослужбовців  та вшанування пам’яті загиблих захисників  внаслідок  російської агресії та війни в Україні на 2024-2026 роки.

2894

Про Програму створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Вільшанської сільської ради на 2024-2026 роки. ПРОГРАМА

2895

Про затвердження трансфертів, які передаються з місцевого бюджету.

2896

Про затвердження рішення виконавчого комітету.

2897

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2024 рік. ДОДАТКИ

2898

Про Порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних дощок та інформаційних дощок із зображенням Героїв на території Вільшанської сільської територіальної громади. ПОРЯДОК

2899

Про внесення змін до структури та загальної чисельності штату КЗ «Трощанський ліцей».

2900

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

2901

Про передачу майна комунальної власності.

2902

Про надання дозволу на списання майна комунальної власності.

2903

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Шпиті Л.Т.

2904

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Добровольській Л.С., гр.Мельник А.С.

2905

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Прокопчуку М.С.

2906

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Солодчуку О.В.

2907

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Шуляр Г.В.

2908

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Гниленко Н.Д.

2909

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Міщук Г.В.

2910

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Красноголовець Н.П.

2911

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Петрик Н.В.

2912

Про надання матеріальної допомоги.

2913

Про дострокове припинення повноважень депутата Вільшанської сільської  ради.