Розпорядження про скликання сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

29.07.2024                                        с. Вільшанка                                   47

Про скликання чергової тридцять

дев’ятої  сесії сільської ради

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову тридцять дев’яту сесію Вільшанської сільської ради восьмого скликання 09 серпня 2024 року о 10 годині у приміщенні  сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за перше півріччя 2024 року.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

3. Про затвердження трансфертів.

4. Про внесення змін до бюджету Вільшанської  сільської територіальної громади на 2024 рік.

5. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування на території  Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки.

6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

7. Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

8. Про ліквідацію Волосівського закладу дошкільної освіти «Сонечко».

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду.

10. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку та продаж земельних ділянок ТОВ «РІАЛ РЕНТ ЕГРІМЕНТ».

11. Про передачу земельної ділянки з комунальної власності до державної власності.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок.

14. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги (аукціон).

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в межах с.Кілки.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за межами с.Ясопіль з метою виявлення самозалісених ділянок.

18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у постійне користування Центральному міжрегіональному управлінню лісового та мисливського господарства для залісення.

19. Про вилучення земельної ділянки з користування гр.Власюка Є.І.

20. Про вилучення земельної ділянки з користування гр.Мартинюка Є.С.

21. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.

22. Про надання матеріальної допомоги.

23. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                  Сергій МЕЛЬНИК