Новини Житомирської області

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ ПЛАНУЄМО ЗАВЕРШИТИ РЕМОНТ ОСЕЛЬ У ТРИФОНІВЦІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, — ВОЛОДИМИР ІЩЕНКО

Кількість відновлених будинків у Трифонівці на Херсонщині наближається до 50% від загальної кількості. Такі показники називає в.о. головного інженера ТОВ «Центркомплект» Володимир Іщенко.

12:01 27.07.2023

Спільний захід індивідуальної та профілактичної роботи з неповнолітніми суб’єктами пробації

18 липня 2023 року працівниками Житомирського районного сектору № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області спільно зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції  ГУНП у Житомирській області капітаном поліції Надією Петрик проведено індивідуальну та профілактичну роботу з неповнолітнім суб’єктом пробації.

16:45 18.07.2023