29 червня загальноосвітні навчальні заклади Вільшанської громади випустили 37 одинадцятикласників

Дата: 30.06.2019 11:06

На триденних вихідних, присвячених  Дню Конституції України, Вільшанська об’єднана територіальна громада відсвяткувала випуски учнів 11 класів.Випускники Вільшанської загальоосвітньої школи

Так, цьогоріч, 29 червня, після успішної здачі державної підсумкової атестації та ЗНО три загальноосвітні навчальні заклади громади випустили 37 одинадцятикласників. У Галіївській загальноосвітній школі було вісім випускників, у Вільшанці – дванадцять, у Карпівцях – сім, у Трощі – десять випускників.Фото без опису

Срібною медаллю за досягнення у навчанні нагороджено ученицю Вільшанської загальноосвітньої школи Дарину Шпитюк.

На шкільних балах у селах громади було багато радості, спогадів, теплих слів та побажань вчителям та випускникам. Душевні та щирі слова вдячності учні адресували батькам. На вечорі випускників був справжній феєрверк талантів: співали та танцювали всі: випускники, батьки, вчителі. Кожен виступ був оригінальним і неповторним, тому глядачі були в захваті від побаченого. В залі не вщухали аплодисменти. Після урочистостей випускники робила пам’ятні фото в школі з учителями, після чого відправились на святкові бенкети.

Вільшанська сільська рада щиро вітає усіх випускників із закінченням школи, бажає здійснення усіх мрій. Нехай кожен із вас залишить частинку рідної школи у своєму серці на все життя! Хай Матір Божа завжди захищає вас на вашому тернистому шляху! Успіхів вам, дорогі випускники!