Міжмуніципальне співробітництво сприяє посиленому розвитку громад

Дата: 23.07.2019 15:00

Міжмуніципальне співробітництво дає можливість об’єднаним територіальним громадам рівномірно  розвивати свої території та поліпшувати умови життя інтенсивнішим кроком.

Сьогодні  в приміщенні Вільшанської сільської ради відбулась зустріч із радником з питань децентралізації Сергієм Романовичем.  Виїзну консультацію Сергій Романович провів на тему «Співробітництво територіальних громад – інструмент ефективного самоврядування».

Фото без описуНа розгляд винесено питання що стосуються оптимізації мережі закладів освіти та культури, наголошено на ефективних прийомах розвитку ОТГ, розглянуто питання економічного планування витрат та заощадження фінансів громади, запропоновано шляхи висвітлення інформації та новин ОТГ та ефективні шляхи залучення масової аудиторії. Інформацію було подано із застосуванням сучасної мультимедійної техніки (у формі презентації). Керівникам відділу «Спеціалісти ради» Олександру Якубовському, фінансово-бухгалтерському відділу Тамілі Мельник, відділу освіти, молоді та спорту Ігорю Кучмію, відділу кадрового та правового забезпечення Олександру Баліцькому надано слушні поради щодо покращення роботи ради.

Запланована зустріч відбулась у рамках програми U-Lead.