30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2019 15:43

На жаль, у теперішній час у Європі цей злочин є третім серед інших протизаконних дій, який не знає кордонів. Увагу торговців-зловмисників привертають здебільшого молодь (чоловіки та жінки до 30 років) та, особливо, на ДІТЕЙ.

ВАЖЛИВО! Багато хто виїжджає за кордон з особистою ціллю, тому з метою запобігати торгівлі людьми та запобігти ганебному явищу сьогодення наведемо кілька слушних порад стосовно поведінки з незнайомими людьми перед виїздом за кордон:Фото без опису

1. Нікому не довіряйте особисті документи (паспорт, документи, що засвідчують Вашу особу).
  2. Якщо Ви збираєтесь працевлаштуватись чи навчатись за кордоном, необхідно підписати контракт, в якому вказуватимуться умови праці (навчання), оплата та інші важливі моменти.
  3. ОбОВ’ЯЗКОВО залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту.
  4. Попередньо дізнайтесь номери телефонів, юридичні адреси українських посольств та консульських представництв за кордоном.
  5.  Майте про запас заховані копії особистих документів.
  6.  Значно полегшить перебування у скрутному (підозрілому) становищі у чужій країні елементарні знання мови.

Батьки! Пам’ятайте про безпеку ваших дітей! Наголошуйте їм, що знайомитись з підозрілими особами, заводити бесіду з ними, розголошувати приватну інформацію, сідати в їх автомобілі НЕБЕЗПЕЧНО!

Будьте пильними! Убережемо наше життя та життя наших дітей разом!