Облаштування нового приміщення для сільської ради у селі Бейзимівка

Дата: 02.08.2019 14:51

Вільних виробничих будівель вистачає у Вільшанській ОТГ. Мати їх – це одне, а розумно підійти до розв'язання питання їх експлуатації – інше.Фото без опису

Так, у Бейзимівці вже 2 роки приміщення колишньої школи у центрі села пустує. Доцільним було прийняти рішення облаштування першого поверху будівлі під сільську раду. Цим зайнялось керівництво Вільшанської сільської ради. Наразі тут проводять ремонтні роботи: штукатурять, шпаклюють стіни та стелю, фарбують, замінюють старі дерев’яні вікна на нові пластикові, частково замінюють підлогу, встановлюють міжкімнатні двері, розділяють великі кімнати сучасними пластиковими перегородками.  Найближчим часом буде оновлено систему обігріву шляхом встановлення сучасного твердопаливного котла. Особливої уваги заслуговують вхідні сходи в приміщення, адже саме при вході створюється перше враження про будівлю. Тому сходи реконструюють, а на подвір’ї облаштують територію садом та клумбами.

У будівлі майбутньої сільської ради залишиться вдосталь вільного місця, тому тут розмістяться також бібліотека та ФАП, оскільки споруда знаходиться у центрі села і для жителів цей варіант розміщення важливих об’єктів буде доцільним та зручним.

Місце оновлюють самотужки працівники Бейзимівського старостинського округу, а також бібліотекар та працівники ФАП за кошт Вільшанської ОТГ. Ремонтні роботи планується закінчити до кінця серпня. Тоді ж сільська рада, бібліотека та ФАП переїдуть у нове приміщення.

Всі небайдужі до свого села та його жителів можуть запропонувати свою фізичну допомогу.