Три зміни у таборі «Корчагінець» промайнули разом з літом

Дата: 19.08.2019 14:47

Відбулось свято прощання із сезонним спортивно-оздоровчим табором у с. Троща. У цей період відпочило 394 дитини. Це малеча не лише з Чуднівського району, а й сусідніх, та, навіть міста Київ. З Вільшанської ОТГ за літо відпочило 23 дитини, більшість з яких за кошти сільської ради. Фото без опису

Кожної зміни табору діти мали нагоду повеселитись у колі однолітків та знайти нових друзів. П’ятиразове збалансоване харчування, свіже повітря, веселі та цікаві заходи сприяли оздоровленню відпочивальників.

Сезон підійшов до завершення, зміна закінчилась і діти попрощались з табором. Це було яскраве, веселе і водночас трішки сумне свято, адже не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим. Запальні дитячі виступи радували батьків та гостей.

Діти залишились задоволеними відпочинком та оздоровленням. Щасливі, сповнені сил та незабутніх вражень, вони будуть довго пам'ятати про час, проведений у таборі.