Підготовка до головного свята країни

Дата: 19.08.2019 15:39

У Трощанському старостинському окрузі день у день з великою завзятістю йде підготовка до одного з головних свят країни – Дня Незалежності.  Цьогоріч Україна святкуватиме 28-у  річницю Незалежності.

За ініціативою Вільшанської ОТГ святкове дійство проходитиме у с. Троща. Саме тут у сільському будинку культури талановиті та активні учасники художньої самодіяльності Вільшанської громади готуються до свята.  Аматори проводять зустрічі у теплому дружньому колі, де обговорюють деталі проведення свята. Щодня у будинку культури проводять репетиції.Фото без опису   Перед початком концерту жителі та гості громади матимуть змогу оглянути столярні вироби та продукти бджільництва, роботи прикладного мистецтва та інше. Всі представлені вироби – це власні роботи жителів громади. Також буде змога придбати сувенірну продукцію, скуштувати національні страви, зробити пам’ятні фото.

Свято Дня Незалежності України Вільшанська громада святкуватиме 24 серпня у селі Троща. Початок о 10:00 біля Будинку культури.

Святкуємо День народження України разом у ВИШИВАНКАХ!