З Днем народження, Україно!

Дата: 24.08.2019 07:12

Сьогодні Україна відзначає 28-й День Незалежності.

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності.

Вже 28-й рік Україна відзначає День Незалежності! Кожен рік розбудови і розвитку нашої держави – це  поглиблення усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Ми віримо, що разом здолаємо будь-які перешкоди, що стоять на шляху країни. Ми зробимо нашу державу міцнішою.

Шановна громадо! Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до кращого прийдешнього!

З нагоди такого важливого свята для країни та українців хочеться побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу!

Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Змінімо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою!

Зі святом, Україно! Слава Тобі!