Практика Всеукраїнського заходу у громаді

Дата: 30.08.2019 18:47

Щороку у серпні-жовтні в нашій державі проводиться Всеукраїнський профілактичний захід "Урок", мета якого – контроль за підготовкою дітей шкільного віку до навчання, виявлення учнів, що не приступили до навчання, сприяння наданню сім'ям з дітьми адресної допомоги, запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності.
  Вільшанська ОТГ, відповідно до розпорядження сільського голови, приєдналась до проведення даних заходів. Спеціалісти відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради із залученням фахівця із соціальної роботи районного центру СССДМ, працівників Чуднівського відділення поліції проводять на території громади обстеження умов проживання сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних та внутрішньо переміщених сімей з дітьми, які перебувають у складному матеріальному становищі тощо.
  Напередодні 1 вересня 45-ти дітям із 23 сімей даних категорій вручено канцелярські набори від сільської ради з побажаннями гарного навчання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)