1 вересня - Деня підприємця

Дата: 01.09.2019 12:18

Фото без опису Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на їхніх плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.
   28 серпня, напередодні Дня підприємця, у Житомирській обласній державній адміністрації відбулись урочистості. Голова ОДА Віталій Бунечко привітав представників малого та середнього бізнесу області з професійним святом, побажавши їм зростання та прибутків. Також очільник області пообіцяв сприяти розвитку бізнесу та створенню максимально комфортних умов для роботи в області. Почесними грамотами ОДА нагороджено найкращих представників бізнесу Житомирської області. Загалом із нагоди Дня підприємця відзначили понад 50 суб’єктів підприємницької діяльності, котрі працюють на Житомирщині. Трьох підприємців нагороджено із Чуднівського району.

Шановні підприємці!
Дозвольте привітати вас з професійним святом – Днем підприємця. У цей урочистий день Вільшанська ОТГ бажає вам міцного здоров'я, везіння та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Успіхів вам у роботі!