День знань у громаді

Дата: 02.09.2019 14:32

Фото без опису У календарі свято День знань – 1 вересня –  припадає у неділю, вихідний день. Школи Вільшанської громади вишикувалися на урочисту лінійку у понеділок, 2 вересня.

Шкільні подвір’я у Галіївці, Вільшанці, Карпівцях та Трощі рясніли вишиванками, квітами, повітряними кульками та  подарунками – так святкували свято першого дзвінка. Святкова програма кожної школи містила вітальне слово директорів, офіційний дзвоник, зустріч першокласників, святкові пісні та інші розважальні елементи.Фото без опису

На урочистій лінійці були присутні школярі, вчителі, батьки, гості свята, та головними були першокласники – ті, хто вперше ступають на шкільний поріг.

Цьогоріч першого вересня школи Вільшанської ОТГ зустріли 55 першокласників. Галіївський заклад загальної середньої освіти у першому класі зустрів 8 дітей. У Вільшанський ЗЗСО вчителька початковихФото без опису класів Гопкало Алла Миколаївна привітала 25 діток. У Карповецькій школі до першого класу зараховано 12 дітей. Трощанська школа має 10 першокласників.

Після урочистої частини свята, учні відправились до своїх класів, де розпочинався перший урок. Школи мали різні тематики для кожного із класів. Для першачків перший урок – це, звичайно, знайомство зі школою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)