Сучасний урок у сучасній школі

Дата: 04.09.2019 15:15

Традиційно навчальний рік у школах України розпочинається зі свята Першого дзвінка та патріотичного уроку. НУШ пропонує нові форми  проведення уроків з використанням сучасних технологій. Учні 8 та 10 класів Вільшанської школи разом із класними керівниками Оксаною Володимирівною Пацановською та Оксаною Андріївною Ліхтанською провели спільну патріотично-навчальну квест-гру на тему «Україна починається з тебе». Гостем уроку став учасник АТО, випускник Вільшанської школи, багатодітний батько Олександр Олексійович Ганюк.

Новий формат проведення першого уроку мав свої переваги: жодних формальностей та заорганізованості у проведенні, вільне самовираження думки кожного із учнів, особлива увага приділялася цінностям сучасного життя.

На занятті учні, пройшовши  маршрут квест-гри, пригадали трагічні події « Революції гідності», розвинули творчі здібності, сформували  почуття патріотизму. Під час квесту були використано елементи складання ментальної карти, слайдові презентації, відеоролики «Герої поміж нас» та роздатковий матеріал.  По закінченню уроку, діти хором заспівали пісню «Моя Україна».

Учні отримали масу задоволення від проведеного уроку. Цікаве та змістовне заняття стало для дітей легким та заохочувальним початком до навчального року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)